Časté
dotazy

Často se nás ptáte

Odkaz na formulář naleznete ZDE.

Je možné, že došlo k překlepu v emailu, kontaktujte nás na e-mailu oopcovid19@praha.eu a Vaši žádost dohledáme v systému.

Kontaktujte nás na e-mailu oopcovid19@praha.eu.

Kontaktujte nás na e-mailu oopcovid19@praha.eu. Veškeré objednávky jsou zpracovávány průběžně a v rámci systému vidíte i přehled všech Vámi požadovaných pomůcek a zda – li a do jaké míry bylo Vašim požadavkům již vyhověno. Distribuce pomůcek probíhá dle doporučení Ministerstva vnitra s ohledem na množství obdržených pomůcek a prioritní pracoviště. Viz. záložka “Distribuční priority”

Na e-mail Vám přijde výzva k vyzvednutí pomůcek. Je důležité se dostavit v určeném datu a čase na výdejní místo s číslem objednávky – buď si e-mail vytiskněte, nebo ho ukažte na telefonu. Výdej probíhá na adrese Spálená 12, Praha 1, 110 00 – Městská poliklinika Praha.

Je důležité se dostavit v určeném datu a čase na výdejní místo s číslem objednávky – buď si e-mail vytiskněte, nebo ho ukažte na telefonu. Na Městské poliklinice se nacházejí celkem dvě výdejní místa: A vedle hlavního vchodu, B v přízemí.

Kontaktujte nás na e-mailu oopcovid19@praha.eu. Připravujeme možnost rozvozu pomůcek skrze dobrovolníky.

Doporučujeme sledovat aktuální informace na stránce MZ https://koronavirus.mzcr.cz/